در حال بارگزاری
 • خانه
 • تماس با فیل خاکستری
تماس با امور مشتریان … ما اینجا برای شما هستیم
چت آنلاین

آدرس:

ایران، تهران، خیابان انقلاب، میدان
توحید، کوچه توحید، پلاک ۸، واحد ۷

تلفن / فکس :

0919-0092-415
0990-2111-778
021-6642-2024

آدرس ایمیل :

info {@} grayelephant.ir

ما را در شبکه اجتماعی دنبال کنید.

 • فیل خاکستری (grayelephant) چیست؟

  gray elephant یا فیل خاکستری یک مارکت پلیس گردشگریه. marketplace یک بستر آنلاینه که بجز صاحب کسب و کار، افراد دیگه هم میتونند داخل اون کار کنند. مثل وب‌سایت فروشگاهی دیجی کالا و.. . روش کار به این شکله که شما به عنوان یک طبیعت‌گرد یا کوهنورد و یا .. از سفرهاتون ویدئو تهیه می‌کنید. اون ویدئو‌هارو بدون ادیت و هیچ ویرایشی برای فیل خاکستری روی بستری که مشخص می‌کنیم ارسال می‌کنید. محتوای ارسال شده توسط تیم تولید محتوا فیل خاکستری ویرایش میشه و با نام و مشخصات شما داخل تمام چنل‌های فیل خاکستری مثل (YouTube، آپارات، اینستاگرام، تلگرام و..) آپلود میشه و ۷۰ درصد درآمد حاصله از ویدئو‌ها، به شما تعلق می‌گیره.

 • چرا باید ویدئو‌ها داخل چنل‌های فیل خاکستری آپلود بشه؟

  نگاه اصلی ما درآمدزایی از چنل‌های YouTube و آپاراته. طبق قوانین YouTube شما باید بیش از ۱۰۰۰ نفر دنبال کننده داشته باشید و در ۱۲ ماه اخیر ۴۰۰۰ هزار ساعت ویدئو‌های شما مشاهده شده باشه تا به درآمد زایی برسید. هر کسی این کار رو به تنهایی میتونه انجام بده ولی تا رسید به این اعداد، زمان زیادی خرج میشه. جدا از این مورد، درآمد حاصله از ویدئو‌های شما باید به یک حساب خارجی ریخته بشه و بعد به حساب‌های ایرانی انتقال پیدا کنه. ما با تشکیل این خانواده کمک می‌کنیم تا همه افراد هر چه سریعتر به این درآمد برسند و مشکلاتی مثل حساب بین و المللی، تاییدیه‌های حساب و آدرس رو پشت سر بزارند.

 • چه تضمینی برای انتقال درآمد حاصله از ویدئو‌های شما میدهیم؟

  فیل خاکستری یک استارت آپه و اگر بخواد به هر روشی حق شما رو زیر پا بزاره خیلی راحت محبوبیت و جامعه اطرافش رو از دست میده. و این باعث میشه تا سریع از بین بره و دیگه کسی بهش اعتماد نکنه. ما با تنظیم یک تفاهم‌نامه به صورت آنلاین در سایت شرایط کار رو برای شما شرح می‌دیم. هم شما و هم ما موظف میشویم که به این قوانین پایبند باشیم تا علاوه بر گسترش جامعه خودمون، باعث درآمدزایی افراد داخل این اجتماع بشیم.

 • از کجا باید شروع کنیم؟

  قسمت اول: از لینک بالای صفحه (تولید کننده محتوا باش) داخل وب‌سایت فیل خاکستری ثبت نام می‌کنید و پس از آن اطلاعاتی مانند نام، لوگو، شماره کارت، آدرس، و.. گروه یا شخصی خودتون رو آپلود می‌کنید. پس از اون اطلاعات شما توسط فیل خاکستری تایید و شما تولید کننده محتوای فیل خاکستری می‌شید. با این کار هم اطلاعات شما داخل وب‌سایت درج شده و هم امکان نوشتن سفرنامه داخل وب‌سایت براتون فراهم میشه که در ادامه توضیح داده میشه.

 • چطور محتوای ویدئویی خودمون رو به دست فیل خاکستری برسونیم؟

  قسمت دوم: حالا برای اینکه محتوای ویدئویی خودتون رو به دست فیل خاکستری برسونید، باید داخل گوگل درایو خودتون ویدئو رو بدون هیچ ویرایش و ادیتی آپلود کنید و به ایمیل فیل خاکستری به نشانی (info@grayelephant.ir) اجازه دسترسی به اون ویدئو رو بدید. ویدئو توسط تیم تولید محتوا دانلود و ویرایش میشه و نهایتا پس از ۷۲ ساعت داخل چنل‌ها آپلود میشه. به این نکته توجه کنید که در زمان آپلود ویدئو حتما شماره تلفن و نامی که در وب‌سایت ثبت نام کردید رو داخل یک فایل not یا کنار فایل قرار بدید. توجه داشته باشید ویدئو‌های شما با همون نامی که داخل وب‌سایت دثبت نام کرده باشید منتشر میشه. (برای مشاهده نحوه آپلود فایل و دسترسی دادن در گوگل درایو) روی لینک کلیک کنید.

 • چه محتوایی داخل چنل‌ها گذاشته نمیشه؟

  تیم تولید محتوای فیل خاکستری تمام ویدئو‌ها رو با دقت بررسی میکنه و ویدئو‌هایی که دارای (تبلیغ برای کودکان، محتوای جنسی، فروش و تبلیغ محصولات جنسی و غیر عرف، محتوای نامتعارف با قوانین کشور، استفاده از الفاظ رکیک و غیر عرف، تهدید شخص یا گروه خاص، اشاره و تبلیغ به یک برند و نام خاص، اجناس غیر قانونی، محتوای کذب و به دور از شئونات، فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده‌های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل) باشند را منتشر نمی‌کند.

دسته بندی ها
فیل خاکستری